chci@delegovat.cz

jak se se mnou spolupracuje?

reference klientů

S Marikou spolupracuji už sedm let. Tím, že jsem na ní delegovala spoustu práce, jsem si zachránila své podnikání, které mi už nějakou dobu přerůstalo přes hlavu. Marika kontroluje dostupnost zboží, přidává nové produkty, píše a vytváří pousty na našich sociálních sítích, úžasně a moc mile komunikuje se zákazníky, pomůže mi s objednávkami ad.
Dělá toho hodně a kdykoliv po ní něco potřebuji udělat nebo potřebuji radu, nenechá mě čekat. Umí se online postarat o chod celého obchodu a já si můžu v klidu odjet na dovolenou. Když potřebuji, nelimituje jí dálka mezi námi a přijede mi pomoct i osobně.
Marika je velmi laskavý, empatický a pozitivní člověk, který dokáže poradit a naslouchat. Spolupráci s Marikou všem vřele doporučuji!
5/5

Monika Gorná

Marika patří mezi ty lidi, se kterými se opravdu skvěle spolupracuje. Rychlý, přátelský, pozitivní, profesionální a spolehlivý přístup k dané věci. Spolupracujeme již nějakou dobu a vše pěkně frčí.
Jestli se ptáte zdali Mariku oslovit, vůbec bych ani chvilku neváhal. Mohu jen doporučit Určitě nebudete litovat.
5/5

Tomáš Karafiát

U paní Mariky vysoce hodnotíme zejména její zkušenost s problémy, které obvykle majitel e-shopu řeší. Pomohla nám s nastavením e-shopu. Spolupracujeme s ní dlouhodobě. Marika je velmi šikovná, rychlá a vždy nám pomůže vyřešit technické věci, kterým nerozumíme. Kromě toho je velmi příjemná a sympatická. Paní Mariku doporučujeme a těšíme se na další spolupráci.

5/5

Hana Hrochová

S Marikou je radost spolupracovat. Nejen že velmi rychle realizuje to, na čem se s ní domluvíte, ale dá vám zpětnou vazbu nad rámec služeb. Na Marice jde vidět, že ji práce baví. Přistupuje k ní naprosto profesionálně a nadmíru zodpovědně. Doporučuji ji do týmu jak na menší projekty, tak pro dlouhodobou spolupráci. Budete nadšeni.

5/5

Jakub Brada

Mariku mohu všem jen doporučit. Výborná spolupráce, lidský přístup, je opravdu odborník. Jsem velmi ráda, že jsem se na ní obrátila a mohla ji poznat. Tímto bych ji chtěla poděkovat a budu se těšit na další setkání.

5/5

Radka Navrátilová

Požádal jsem Mariku Jančarovou o radu ohledně nastavení mého účetnictví a daní, kde jsem si nevěděl rady. Během krátké schůzky, mě vše a jednoduše vysvětlila a domluvili jsme se na společné spolupráci.
Můžu jen doporučit rychlá komunikace a velká odbornost.
5/5

Radek Malovaný

Ráda bych se podělila o velmi pozitivní recenzi na spolupráci s paní Marikou Jančarovou.
Máme za sebou projekt tvorby mého eshopu, kdy během velmi krátké doby mi Marika graficky upravila vzhled, texty včetně copywriteru, responzivitu pro mobilní zařízení. Vyrobila mi bannery a carousely a upravila různé technikálie, kterým ani nerozumím. Nastavila mi dopravy, stavy objednávek, emaily a ostatní nutné věci, které šly vylepšit.
Spolupráce byla absolutně bezproblémová, příjemná, rychlá a velmi profesionální. Touto cestou bych chtěla Marice poděkovat a vím, že pokud bude ze strany Mariky zájem, určitě se na ni obrátím. Mariku vřele doporučuji, pro profesionální, rychlé a bezproblémové řešení Vašeho „problému“ v on-line“ světě e-shopů.
5/5

Barbara Synovcová

Marika patří bezesporu k nejvíce houževnatým lidem, jaké znám. Její energie je inspirující a podepisuje se na všem, čemu se věnuje. Vím, že se na ní mohu kdykoliv obrátit a zároveň tak její služby doporučit všem, kteří sází na efektivní spolupráci.

5/5

Hana Itsari

Do doby pokiaľ som nespoznala Mariku Jančarovú, som si myslela, že nikto neurobí moju prácu lepšie ako ja sama. Marika je človek, ktorý nielenže urobí všetko podľa mojich predstáv, ale urobí to ešte lepšie! Som veľmi rada, že som ju spoznala. Marika je skvelá, šikovná žena ako po pracovnej, tak aj po ľudskej stránke. Marika, ďakujem ti za naše nové priateľstvo a za tvoj čas strávený nad naším e-shopom mnamipapi, už teraz sa teším až ho spustíme. A zároveň sa teším na ďalšiu spoluprácu.

5/5

Eva Čuchranová

S Marikou mám skvělou zkušenost a doporučuji spolupráci s ní.

5/5

Miroslav Jílek

Projektový manažer

Velmi profesionální a kamarádský přístup ze strany Mariky. Potřebovala jsem pomoct a poradit s účetnictvím . Poradila, vysvětlila . Udělala si na mě čas. Mohu velmi doporučit . Děkuji a těším se na další spolupráci.
5/5

Veronika Sedláčíková

Kouč pro zdravý život

Skvělá spolupráce, mohu jen doporučit! 

5/5

David Vittek

Specialista na sociální sítě

S paní Marikou jsem byla velmi spokojena. Neuvěřitelná rychlost práce a jako bonus milá a vstřícná komunikace. Určitě se na ni budu obracet i v budoucnu a mohu ji jen doporučit.

5/5

Majitelka e-shopu jasminkashop.cz