chci@delegovat.cz

Realizace e-shopu

Jsem Shoptet Profi Partner

Zhotovení e-shopu může zabrat hodně času a pokud si s nastavením navíc nevíte rady, jde o zbytečnou brzdu v realizování vašich snů.

Já se v prostředí se velmi dobře orientuji, jsem kreativní, umím se vcítit do svých klientů i samotných zákazníků a pracuji s maximální pečlivostí. Zrealizuji váš E-shop od A do Z a po jeho předání zůstanu s vámi v kontaktu pro případ, že by bylo potřeba ještě něco doladit nebo zkonzultovat.

Shoptet.cz je skvělé řešení jak z pohledu ceny, tak kvality. Jeho prvenství v počtu realizovaných E-shopů na našem trhu není náhoda. Přestože jde o tzv. „krabicové“ řešení, díky rozsáhlým možnostem v nastavení, si zde můžete vytvořit obchod téměř na míru.

ukázka realizací
e-shopů

Detaily jsou důležité

Upoutejte pozornost zákazníka od prvního okamžiku a nezapomeňte, že kromě vizuálu, je potřeba zajistit i hladký a přehledný proces samotného nákupu.

On-line zákazník oproti tradičnímu, se kterým se setkáváme osobně, je mnohonásobně přísnější a nekompromisní. V kamenném obchodě na zákazníka působí mimo prostředí obchodu také teplo/chlad, vůně, světlo/tma a hlavně osobní šarm obchodníka společně s přístupem, díky kterému si nakonec může koupit i to, pro co vůbec nepřišel.

U on-line zákazníka jsou možnosti, jak jej zaujmout, velmi omezené. Odejít z E-shopu doslova na jedno kliknutí, je velmi snadné. Proto první vteřiny návštěvy rozhodují o všem a z 99 % se můžete spolehnout, že další šanci nedostanete

Realizace v bodech

založím
e-shop

Vytvořím bannery

Převedu na doménu

vyhovím vaši představě

E-shop naplním produkty

Toto jsou vícepráce za příplatek.

Otextuji, doplním SEO

Toto jsou vícepráce za příplatek.

spolupráce s shoptet partnery

Při realizaci E-shopu občas narazím na problém, který sama nevyřeším. V těchto případech spolupracuji od Shoptet partnery, kteří se na danou problematiku specializují.

Po realizaci s vámi zůstanu v kontaktu

kompletní administrace e-shopu

Pokud nebudete mít následně na administraci E-shopu čas nebo chuť, obstarám vše potřebné za vás, včetně komunikace se zákazníky.